Ekipa Blog.pl

Agata Olejniczak – Product Manager blog.pl
Śmieję się i gadam dużo i głośno. Wbrew pozorom potrafię słuchać (nie mylić z podsłuchiwaniem!). Dyskusje rodziny i znajomych oraz przypadkowych ludzi to najlepsza inspiracja do pisania. Nie o celebrytach z czerwonych dywanów, ale o zmaganiach z codziennością, bo to najbardziej interesuje Polaków. „Znajdź pracę, którą lubisz, a nie będziesz musiał pracować” – to moje motto, bo w Onecie na co dzień rozwijam hobby – piszę i… czytam blogi. Brakuje jeszcze roweru (na szczęście można na nim przyjechać), psów (w domu czeka „tylko” pięć) i własnego piekarnika (i tak najlepiej piecze się w nocy).

Agata Bar – redaktor Społeczności w Onecie
Uwielbiam mieć gotowy plan na dziś, jutro, na dalszą perspektywę. Dzięki temu sprawdzam się w planach awaryjnych (nie tylko w pracy). Historie z blogów nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. To dobrze, bo nie ma mowy o nudzie. Zresztą nawet w wolnych chwilach nie pałam do niej sympatią. Dzięki kryminałom wolę zafundować sobie dreszczyk emocji. Jestem fanką domowych obiadów (tylko własnej produkcji!) i różnorodnych słodyczy. Z chęcią rozciągnęłabym dobę do 36 godzin. Ktoś wie jak to zrobić?

Alicja Kosterskaredaktor Społeczności w Onecie

Moją największą pasją jest kultura – czytam książki na potęgę, oglądam seriale, filmy i wystawy. Ale nawet pasjonująca lektura nie jest w stanie wciągnąć mnie tak, jak Wasze historie z blogów, bo to życie pisze najbardziej fascynujące scenariusze. W Redakcji Społeczności zajmuję się pisaniem tekstów na bliskie Wam tematy i wyszukiwaniem treści, które są ciekawe, warte poruszenia, czasem kontrowersyjne. W blogosferze pociąga mnie to, że każdy, kto ma coś interesującego do powiedzenia, ma szansę tutaj zaistnieć. Moja w tym głowa, żeby do tych interesujących wątków dotrzeć i odpowiednio je wypromować.

AlaMaria Organredaktor Społeczności w Onecie

Rozwój blogosfery śledzę od czasów Angel in red, Arilyn i Wawrzyńca Prusky’ego. Pierwsze spisywane przez nich historie poznawałam ukradkiem, udając, że przygotowuję się do matury. Kiedy nie czytam blogów, można znaleźć mnie w kinie lub w drodze na kolejny festiwal filmowy.  Gdyby nie Kraków, Bieszczady i kuchnia mojej babci, mieszkałabym na południu Hiszpanii.
Uprawiam sztukę celebrowania codzienności, ze szczególnym uwzględnieniem poznawania nowych smaków czekolad. Jeśli świat ma do mnie dystans, lubię odwdzięczyć się tym samym.

maria_organ_fot.

Marcin Mroczko – szef Społeczności w Onecie
Jedną nogą w Blog.pl, drugą w redakcji Podróży w Onecie. Blogosfera jest dla mnie wciągająca jak hiszpańsko-włoskie delikatesy. Mógłbym stamtąd nie wychodzić. Uwielbiam też Stambuł za całokształt, szczególnie za gwar Beyoglu i łyk zimnej raki w Galata, ale najlepiej czuję się w przestrzeni pomiędzy Krakowem a Triestem.

Zapraszamy do przeczytania naszych tekstów i zapisów czatów moderowanych.

Redakcja Blog.pl

waszymzdaniem@poczta.onet.pl.